ISE - Innowacyjne Systemy
Edukacyjne
    eLEarning - nowe możliwości
    LCMS, oraz inne standardy
    Poradniki eLearning
    eLearning w prasie
    Rodzaje kursów
    Narzędzia do tworzenia
kursów
    Systemy zarządzania
projektami
    Firmy
    Konferencje, spotkania
    eLearning - ciekawostki
    Linki

ISE - Innowacyjne Systemy Edukacyjne
 

   ISE

Jesteśmy firmą, która zajmuje się nowoczesnymi metodami uczenia. Bazujemy na osiągnięciach technologicznych, które nie tylko poprzez nowoczesne środki przekazu wspomagają tradycyjne uczenie, ale także tworzą system nauczania przystosowany do możliwości percepcyjnych ucznia. Jest to na tyle ważne, gdyż pomaga uczącym się, niezależnie od preferowanych metod i tempa nauki, przyswoić wiedzę i umiejętności.

Ponieważ proces nauczania, obszary jego stosowania i doskonalenie są przedmiotem naszego działania, chętnie poznamy osoby zainteresowane tą dziedziną, nawiążemy kontakt ze szkołami, uczelniami, placówkami organizującymi szkolenia, kursy itp.

kontakt:
kamilla@eLearning.pl   Informacje

Strony, które Państwo odwiedzacie są zbiorem podstawowych wiadomości o e-learningu, wykazem informacji o odbywających się targach, konferencjach, aktualnych wydarzeniach, a także listą ciekawych adresów z dodatkowymi informacjami. Ponadto przedstawiony został krótki opis systemów wspomagających zarządzanie nauczaniem, a także programów do tworzenia kursów.

Znajdują się tu również artykuły i ciekawostki zebrane z prasy wirtualnej, z tygodników, z gazet i magazynów informatycznych.

Zapraszamy osoby zainteresowane tworzeniem i rozwojem stron do współpracy, do umieszczania własnych informacji na temat elearningu, dzielenia się uwagami, a także do dyskusji.

Więcej informacji:
www.eLearning.pl